יום ו', י’ בשבט תשע”ה
דף הבית תולדות בית הספר אלבום תמונות חדר מורים יצירת קשר
באיזה מהמילים, שחידש אליעזר בן יהודה ולא התקבלו לשימוש בשפה היומיומית, הייתם משתמשים היום?
טו בשבט
תגובות: 0   צפיות: 1
יום פתוח, המיועד לקליטת תלמידים לכיתה א' בבית ספר "חביב"
בואו להכיר מקרוב את הצוות והרעיונות שעושים את ביה"ס שלנו והופכים אותו לבית ספר המדבר בשפה שלך!שני מועדים ליום הפתוח : יום שישי 23.1.15 בין 8:30-10:00 ויום שישי 6.2.15 בין השעות 10:00-11:30
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 16
יום הלשון העברית - לציון יום הולדתו של אליעזר בן יהודה
אליעזר בן-יהודה, מחוללה של החייאת הדיבור העברי בארץ ישראל בסוף המאה ה-19 ובתחילת המאה ה-20.בהתאם להחלטת ממשלת ישראל מיום ד' בכסלו התשע"ג (18.11.2012) – "קידום מעמדה של הלשון העברית בישראל ובעולם", הוכרז יום כ"א בטבת, יום הולדתו של אליעזר בן יהודה, כיום מיוחד לכבוד הלשון העברית. השנה יתקיים יום זה ב-12.1.2015
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 22
הודעה חשובה להורים בעניין הכניסה בבוקר לביה"ס מהשער הראשי
אנו מבקשים לעדכן אתכם בנושא חשוב ובעל משמעות מיידית לכולנו.עיריית ראשון לציון הודיעה לנו, כי החליטה על הפסקת העסקת שומר שני בשער בית הספר, כמו ביתר בתי הספר בעיר בהם היו שני שומרים.המשמעות המיידית היא סגירת אחד משני שערי הכניסה של בית הספר. מצורף קובץ עם עדכון חדש בעניין זה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 64
יום זכויות הילד הבינלאומי
ב-20 בנובמבר, 1989 אישרה עצרת האו"ם את אמנת זכויות הילד, מאז בכל שנה בתאריך ה-20 בנובמבר, מציינים בכל העולם את יום הילד הבינלאומי, מדינת ישראל הצטרפה וחתמה על האמנה בשנת 1991. ביום זה פועלת התקשורת בכל העולם למען קידום המודעות לזכויות הילד, לרווחתם ובריאותם של כל ילדי העולם, וכמו כן לעידוד האחווה, הקבלה וההבנה בין הילדים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 35
יום הסובלנות הבינלאומי
יום הסובלנות העולמי מצוין בכל שנה בתאריך 16 לנובמבר מאז שנת 1945, לאחר סיומה של מלחמת העולם השנייה. יום זה מתמקד החל משנת 1995 בסובלנות חברתית, פוליטית ודתית.מה זה בכלל "סובלנות"?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 71
יום הזכרון הממלכתי ליצחק רבין ז"ל
ביום רביעי י"ב בחשוון תשע"ה, 5 בנובמר 2014, נציין את יום הזיכרון הממלכתי לזכרו של יצחק רבין. לקראת יום זה, נסב השיח על דמותו של רבין ועל דרכו כמנהיג צבאי ומדיני, ובעיקר על הדמוקרטיה, על גבולותיה ועל חשיבות ההגנה על ערכי הדמוקרטיה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 81
הפעלת מרכז למידה לתלמידי כיתות א'-ו' בשעות אחה"צ מטעם ויצו
הורים יקרים, אנו מיידעים אתכם אודות מרכז למידה- במועדון ויצו הסמוך לביה"ס "חביב", שם מפעילים כבר שנים רבות מרכז למידה ומשחקייה לתלמידים מכיתה א' עד כיתה ו', בכל יום שני בשעות 16:00-18:00.מתוך הכרותנו עם צוות המרכז והפעילויות המוצעות בו , אנו ממליצים בחום לשלוח את ילדכם למקום.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 39
מסע למקום בו נולדה העברית מחדש- כתבת חדשות ערוץ 2
מסע למקום בו נולדה העברית מחדש לפני 150 שנה נולד בבלרוס אליעזר בן יהודה, שהחייה את השפה העברית. לאחר שהנציחה הממשלה המקומית את זכרו, נסע נינו גיל חובב למסע לרגל בעקבות הסבא-רבא המיתולוגי
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 141
הזמנת הורים מקוונים לרשת בטוחה
משרד החינוך מוביל יוזמה חדשנית ומביא אליכם הביתה את טובי המרצים בנושא הגלישה הבטוחה ברשת!הילדים שלנו מבלים חלק ניכר מזמנם ברשת האינטרנט אשר לצד היתרונות מכילה גם סכנות רבות. לנו ההורים נדמה כי ילדינו נמצאים בביתם במקום מוגן ובטוח, כאשר למעשה הם נמצאים במרחב ווירטואלי אינסופי ללא הגנה ופיקוח.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 39
מכללת הורים
חזון מכללת ההורים- לפתח תפיסת עולם, חברתית חינוכית המבוססת על למידת תפקידי ההורות, עבור כלל האוכלוסייה בעירנו. מטרה מרכזית: הרחבת בסיס הידע של ההורים, מול אתגרי ההורות והשינויים במשפחה בעידן הטכנולוגי, על ידי הענקת מגוון שירותים ייחודיים למשפחה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 45
כ"ט בנובמבר 1947
ב-29 בנובמבר 1947 קבלה עצרת האומות המאוחדות ברוב של 33 קולות,13 נגד ו-10 נמנעים,החלטה לסיים את המנדט הבריטי ולחלק את ארץ ישראל המערבית למדינה יהודית,למדינה ערבית ולמשטר מיוחד על ירושלים. ההחלטה התקבלה בשמחה בישוב היהודי בארץ,אולם נדחתה ע"י המנהיגות הערבית בארץ ובארצות ערב. למחרת החלו הערבים לתקוף את הישוב היהודי ופרצה מלחמת יום העצמאות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 16
על סדר היום
דבר המנהלת
מרחבי כיתות
תחומי דעת
סל תרבות, טיולים וארועים
הקשר הרב דורי
חברת הילדים
ראשון עירי חוגגת 130
הורים ב"חביב"
אינטרנט בטוח
למידה בשעת חירום
מפתח הלב
פינת היועצת
יזכור
ארכיון
חיפוש באתר