יום ה', יד’ בכסלו תשע”ו
דף הבית תולדות בית הספר אלבום תמונות חדר מורים יצירת קשר
 
 
מה אהוב עליך במיוחד בחג החנוכה?
חנוכה- הזמנה ליצירה משותפת בנושא משאבי כוח
הורים יקרים,הנכם מוזמנים ליצור רגע משפחתי קסום, בו כל בני הבית שותפים להקמתה ויצירתה של חנוכייה משפחתית, שהנושא שלה הוא משאב כח משפחתי העוזרים לילדכם להתמודד עם אתגרי החיים
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 22
העלאת תמונות של תלמידים מיום המורה הצפוי ב-3.12.15
תלמידים יקרים, אלו מבינכם שמחזיקים ברשותם חשבון אינסטגרם פעיל , קבלו הצעה מעניינת ומאתגרת: בפורטל החינוך העירוני יוצג דף אינסטגרם שבו יפורסמו תמונות שיעלו על ידכם מיום המורה(הצפוי ב-3.12.15).
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 5
יום הסובלנות הבינלאומי -16.11.15
ב- 16.11 מציינים ברחבי העולם, מדי שנה, את יום הסובלנות הבינלאומי. היוזמה מובלת ע"י ארגון אונסקו ומטרת ציון היום היא:"כדי לחולל מודעות ציבורית, כדי להדגיש את הסכנות שבאי-סובלנות, וכדי לחדש את המחויבות ואת הפעולה למען קידום הסובלנות והחינוך, אנו מכריזים בזאת ש-16 בנובמבר יהיה "יום הסובלנות הבין-לאומי".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 16
יום הילד הבינלאומי- 20.11.15
ב-20 בנובמבר, 1989 אישרה עצרת האו"ם את אמנת זכויות הילד, מאז בכל שנה בתאריך ה-20 בנובמבר, מציינים בכל העולם את יום הילד הבינלאומי, מדינת ישראל הצטרפה וחתמה על האמנה בשנת 1991. ביום זה פועלת התקשורת בכל העולם למען קידום המודעות לזכויות הילד, לרווחתם ובריאותם של כל ילדי העולם, וכמו כן לעידוד האחווה, הקבלה וההבנה בין הילדים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 6
יום הוקרה שנתי לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה - יום שלישי 29.11.15
על פי החלטת הממשלה הוכרז על יום הוקרה שנתי לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה אשר יתקיים מידי שנה בי"ז בכסלו.בשנת תשע"ו ביום שלישי י"ז בכסלו ה-29/11/15 מערכת החינוך תערוך פעילויות חינוך והסברה בנושא לתלמידים
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 3
כ"ט בנובמבר-החלטת האו"ם על הקמת מדינת ישראל בארץ ישראל
ב-29 בנובמבר (כ"ט בנובמבר) 1947, י"ז בכסלו תש"ח, הצביעה העצרת הכללית של האומות המאוחדות בעד התוכנית בדבר חלוקת ארץ-ישראל .החלטה זו הובילה למעשה להכרזה על מדינת ישראל ב-14 במאי 1948.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 7
אגרת להורי ביה"ס חביב לנוכח המצב הביטחוני
הורים יקרים, אנו עדיין מתמודדים עם גל טרור והתרחשות אירועים לא פשוטים. לצערנו הרב, לצערנו, חווינו פיגוע דקירה בראשון לציון, בו נפגעו מספר אזרחים. לפיכך הכנו עבורכם איגרת זו ובה עדכון והצעות יעול.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 45
מכללת הורים
אתר מכללת הורים עלה לאוויר!!!חזון מכללת ההורים- לפתח תפיסת עולם, חברתית חינוכית המבוססת על למידת תפקידי ההורות, עבור כלל האוכלוסייה בעירנו. מטרה מרכזית: הרחבת בסיס הידע של ההורים, מול אתגרי ההורות והשינויים במשפחה בעידן הטכנולוגי, על ידי הענקת מגוון שירותים ייחודיים למשפחה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 73
הזמנת הורים מקוונים לרשת בטוחה
משרד החינוך מוביל יוזמה חדשנית ומביא אליכם הביתה את טובי המרצים בנושא הגלישה הבטוחה ברשת!הילדים שלנו מבלים חלק ניכר מזמנם ברשת האינטרנט אשר לצד היתרונות מכילה גם סכנות רבות. לנו ההורים נדמה כי ילדינו נמצאים בביתם במקום מוגן ובטוח, כאשר למעשה הם נמצאים במרחב ווירטואלי אינסופי ללא הגנה ופיקוח.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 53
מסע למקום בו נולדה העברית מחדש- כתבת חדשות ערוץ 2
מסע למקום בו נולדה העברית מחדש לפני 150 שנה נולד בבלרוס אליעזר בן יהודה, שהחייה את השפה העברית. לאחר שהנציחה הממשלה המקומית את זכרו, נסע נינו גיל חובב למסע לרגל בעקבות הסבא-רבא המיתולוגי
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 147
תשעה   |  תשעו
על סדר היום
מידעון "חביב" חודשי
דבר המנהלת
מרחבי כיתות
תחומי דעת
תמונות מהנעשה בביה"ס חביב
סל תרבות, טיולים וארועים
הקשר הרב דורי
חברת הילדים
ראשון עירי חוגגת 130
הורים ב"חביב"
אינטרנט בטוח
למידה בשעת חירום
מפתח הלב
פינת היועצת
יזכור
ארכיון


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS